крохмаль рисовий ціна в Україні

Номер оголошення 291231

Опис

Крохмаль рисовий-сипучий порошок білого або злегка жовтуватого кольору, за хімічним складом і будовою відноситься до вуглеводів. Крохмальні зерна складаються з двох природних фракцій-амілози і амілопектину. Добре засвоюється організмом. Рисовий крохмаль використовується: в якості наповнювача, згущувача, і стабілізатора в харчовій промисловості; м'ясне виробництво (варені ковбаси, сосиски, сардельки, фарші, м'ясні начинки, панірування), у виробництві переробки рибопродуктів (крабові палички, рибні напівфабрикати), кондитерське виробництво (широке застосування в різних рецептурах).

В хіміко-фармацевтичному виробництві рисовий крохмаль можна використовувати в якості наповнювача в таблетованих лікарських препаратах і присипках.

Білий колір рисового крохмалю важливий як допоміжний матеріал у текстильній, поліграфічно, харчової та інших галузях виробництва.

Велике значення для багатьох виробництв грає в'язкість крохмального клейстеру, який утворюється при нагріванні суміші з водою. Особливість рисового крохмалю, яка виділяє його від інших крохмалів, це висока початкова в'язкість крохмального клейстеру.

Додаткова інформація
Ціна договірна По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Skype: ometsinski
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2021 Додати оголошення безкоштовно без реєстрації - Об'яви України. в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Додати оголошення безкоштовно без реєстрації - Об'яви України.